PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=137754}
7,2 349
ocen
7,2 10 1 349
Ferrari
powrót do forum filmu Ferrari

Pochodzące ze słonecznej Italii dzieło wyreżyserowane przez Carla Carlei odznacza się ciekawą perspektywą spojrzenia jak i przybliżenia życiorysu ojca a zarazem założyciela marki sygnowanej przez wierzgającego na żółtym tle ogiera. Klimatyczne kadry, umiejętne aktorstwo, sporo ciekawostek zarówno z życia tytułowego bohatera jak i historii firmy sprawiają że sympatycy Ferrari, fani motoryzacji powinni ten tytuł nadrobić. Zawarty w filmie wątek miłosny a także pojawiający się epizodycznie romantyzm w połączeniu z ciekawymi włoskimi plenerami może spowodować całkiem znośne przyjęcie obrazu przez płeć piękną. Oglądałem wersję ponad trzygodzinną którą oceniam na 7/10.

Black_Horse_filmweb

Doceniając tradycję i topową klasę tych włoskich cacuszek a także wyrafinowanie techniczno, stylistyczno, jakościowe jakie w ostatnim dziesięcioleciu osiągnęło wyżyny w postaci co najmniej siedmiu modeli pozwalam sobie Czarny Ogierze na dodanie wielkiego plusa do Twojej siódemki.

Black_Horse_filmweb

"umiejętne aktorstwo" - boki zrywać, śmiać mi się chciało jak słuchałem ich kwestii

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones