PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=726977}

Dyskont

Discount
5,3 327
ocen
5,3 10 1 327

Dyskont
powrót do forum filmu Dyskont

"Miara czlowieka".

ocenił(a) film na 4
Dolce_far_niente

Istotnie - po obejrzeniu tego filmu podniosłem "Miarze człowieka" ocenę z 6 na 7 ale temu, z racji na wymowę społeczną, daję 4/10 !!!

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

Do mnie nic nie trafilo w tym filmie, nawet meczylem sie wyczekujac jakiegos zwrotu, ale obejrze jeszcze raz, kiedy beda powtorne emisje. Moze juz bez tego oczekiwania na "cos" odbiore go inaczej.

ocenił(a) film na 4
Dolce_far_niente

Czekam, więc, na wpis. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

Wcoraj ogladalem. Polubilem bohaterow, lecz troche dziwna ta solidarnosc przeciwko zlej, ciezko prcujacej kobiecie z muzulmanskiej rodziny. Razi tez obraz glupiej policji.
W "miara czlowieka" Lindon zagral "cos" dobrego, przede wszystkim byl wiarygodny, nie bylo oczekiwania, kiedy sie zlamie. Przypomnial mi sie z "piatkowa noc", "wasy" czy "les salaudes", osoby ogarniajacej role, lecz niezabierającej widowiska.

ocenił(a) film na 4
Dolce_far_niente

Miło mi, niejednokrotnie powtórne obejrzenie potrafi zmienić spojrzenie nawet diametralnie. Mnie to spotkało. Istotnie, Lindon w "Dyskoncie" nie zagrał tak dobrze jak w "Miarze człowieka" stąd i ta różnica w mojej ocenie. W policji pracują tylko ludzie wraz ze swoim psychologicznym bogactwem. Myślę, że głupota nie jest im obca także w realu - nie wiem czy przechodzą badania na obecność tej cechy. Wymienionych filmów nie oglądałem - spróbuję do nich dotrzeć. Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones